• Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Spośród wielu miłości, które dziś oferuje świat, w ciszy naszego serca usłyszałyśmy zaproszenie Boga, by swoje życie poświęcić Jego Miłości. Celem naszego życia jest trwanie w miłości i obecności Boga oraz czynienie wszystkiego, co tylko możliwe, by jak najwięcej osób poznało, pokochało i zjednoczyło się z Bogiem.
 • W jedności jest nasza siła

  W jedności jest nasza siła

  Życie we wspólnocie wiary jest jednocześnie darem i zadaniem. Dzielimy z innymi zarówno nasze dary i łaski jak i słabości, i przez to kim jesteśmy przyczyniamy się do całokształtu życia wspólnoty.
 • Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Ponieważ Bóg pierwszy nas umiłował, odpowiadamy Mu naszą miłością i dobrowolnie wybieramy drogę wskazaną nam przez Chrystusa. Przez naszą profesję zakonną ślubujemy żyć w konsekrowanej czystości, ewangelicznym ubóstwie i apostolskim posłuszeństwie we wspólnocie zakonnej.
 • Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Na wezwanie Boga, rozpoznawane w naszych czasach odpowiadamy w duchu błogosławionej Matki Teresy. Pracujemy w szkolnictwie lub w innych dziedzinach, w których nasza służba wychowawcza jest szczególnie potrzebna.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

25 lat SSND w Kupnie

23 czerwca br. wspólnota kupieńska wraz z całą Parafią dziękowała dobremu Bogu za 25 lat pobytu i posługi Sióstr Szkolnych de Notre Dame w tej Parafii, i za dzieło czyli Przedszkole Parafialne, w którym posługują siostry. W uroczystości tej uczestniczyły Rada Prowincjalna wraz z zaproszonymi Siostrami, które tam pracowały. Mszy Świętej przewodniczył Ksiądz Biskup Jan Wątroba, Ordynariusz diecezji rzeszowskiej wraz z licznie przybyłymi kapłanami z dekanatu kolbuszowskiego. Dziękujemy Bogu za lata posługi Sióstr, za Boże błogosławieństwo, jak również za całą wspólnotę parafialną, która tak pięknie przygotowała całą oprawę tego świętowania.

Zdjęcia udostępnione są przez p. Jana Cichonia