• Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Spośród wielu miłości, które dziś oferuje świat, w ciszy naszego serca usłyszałyśmy zaproszenie Boga, by swoje życie poświęcić Jego Miłości. Celem naszego życia jest trwanie w miłości i obecności Boga oraz czynienie wszystkiego, co tylko możliwe, by jak najwięcej osób poznało, pokochało i zjednoczyło się z Bogiem.
 • W jedności jest nasza siła

  W jedności jest nasza siła

  Życie we wspólnocie wiary jest jednocześnie darem i zadaniem. Dzielimy z innymi zarówno nasze dary i łaski jak i słabości, i przez to kim jesteśmy przyczyniamy się do całokształtu życia wspólnoty.
 • Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Ponieważ Bóg pierwszy nas umiłował, odpowiadamy Mu naszą miłością i dobrowolnie wybieramy drogę wskazaną nam przez Chrystusa. Przez naszą profesję zakonną ślubujemy żyć w konsekrowanej czystości, ewangelicznym ubóstwie i apostolskim posłuszeństwie we wspólnocie zakonnej.
 • Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Na wezwanie Boga, rozpoznawane w naszych czasach odpowiadamy w duchu błogosławionej Matki Teresy. Pracujemy w szkolnictwie lub w innych dziedzinach, w których nasza służba wychowawcza jest szczególnie potrzebna.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Warsztaty Śpiewu Uwielbienia

W dniach 16-17 listopada w domu katechetycznym bł. Karoliny w Nowym Sączu odbyły się Warsztaty Śpiewu Uwielbienia dla młodzieży zorganizowane z inicjatywy Sióstr Szkolnych de Notre Dame i zaprzyjaźnionych muzyków. Przez dwa dni grupa młodych doskonaliła swoje umiejętności wokalne oraz uczyła się nowych piosenek pod okiem Aleksandry Baran, wokalistki i liderki modlitwy uwielbienia. Warsztatom z ramienia parafii św. Kazimierza towarzyszył Ks. Łukasz Plata, który wprowadził młodzież w warsztaty konferencją o modlitwie uwielbienia oraz modlił się z nami w niedzielę w czasie Eucharystii i Modlitwy Uwielbienia kończącej warsztaty. Dziękujemy wspaniałym muzykom, którzy ubogacili śpiewy swoją przepiękną grą oraz wszystkim, którzy z nami się modlili.